ZOE projektas
Erasmus+ programa / Strateginės partnerystės

ZOE / ZoonosesOnlineEducation

NR. 2016-1-RO01-KA203-024732

www.zoeproject.eu

Veterinarijos komunikacijos srities internetiniai kursai su vaizdo įrašais, kuriuose bus aptariamos ligos,

perduodamos žmonėms iš gyvūnų, jų prevencija, diagnozė ir gydymas

Siekdamos gilinti žinias ir didinti suvokimą bei svarbą apie dabartinės ir ateities visuomenės infekcines ligas, gyvūnų perduodamas žmonėms, 4 partnerės valstybės (Rumunija, Kroatija, Lietuva ir Italija) parengė ZoonosesOnlineEducation projektą.

Projekto tikslas - sukurti atvirus skaitmeninius švietimo išteklius veterinarijos srityje. Ištekliai bus pagrįsti novatoriškomis infekcinių ligų studijų gairėmis bei veterinarijos, medicinos, pedagoginės, lingvistinės ir sąmoningumo skatinimo priemonėmis, susijusiomis su maliarijos ir dirofilarijos nustatymu, stebėjimu ir kontrole. Jie bus naudingi akademiniu, profesiniu ir bendruoju lygmeniu susijusiems naudos gavėjams.


Projekto ZOE partnerių susitikimas Zadare, Kroatijoje

2017 m. gegužės 4-5 d. Erasmus+ projekto “ZOE” partneriai susitiko Kroatijos mieste Zadare. Susitikimo metu partneriai iš Rumunijos, Italijos, Kroatijos bei Lietuvos pristatė atliktų tyrimų rezultatus apie zoonozių situaciją šiose šalyse, analizavo siūlomą zoonozių studijos struktūrą, diskutavo projekto valdymo bei ataskaitų klausimais. Vėliau partneriai aptarė ir patvirtino projekto interneto svetainę http://zoeproject.eu bei artimiausių veiklų kalendorių, numatė trečiojo partnerių susitikimo datą: šis susitikimas vyks 2017 m. spalio 5-6 d. Italijoje.

Soros International House susitikime atstovavo projektų koordinatorė Gileta Kierienė.

Nuotraukų galerija


Projekto ZOE pirmasis partnerių susitikimas įvyko Jasuose, Rumunijoje


2016 m. lapkričio 28-29 d.  Jasų (Iași) mieste, Rumunijoje, vyko pirmasis Erasmus+ programos projekto „ZOE – ZoonosesOnlineEducation“ partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo partneriai iš Rumunijos, Italijos, Kroatijos ir Lietuvos, atstovaujantys dešimt švietimo ir mokslo institucijų.


Susitikimo dalyviai pristatė atstovaujamas institucijas, taip pat išsamiai susipažino su projekto tikslais, uždaviniais bei tikslinėmis grupėmis, aptarė pagrindines veiklas bei planuojamus intelektinius produktus.  Susitikimo metu buvo nagrinėjami įvairūs su projekto įgyvendinimu susiję klausimai:  bendras projekto valdymas, finansiniai ir atsiskaitymo klausimai, vidinės komunikacijos aspektai, projekto sklaidos strategija, interneto svetainė. Taip pat buvo pristatytas ir patvirtintas projekto logotipas.


Partneriai aptarė artimiausių veiklų kalendorių, numatė, kad antrasis partnerių susitikimas vyks Kroatijoje 2017 m. balandžio 27-28 d.


Šiame susitikime SIH atstovavo institucijos direktorė Daiva Malinauskienė ir projektų koordinatorė Gileta Kierienė.


Nuotraukų galerija

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House